Latest LIVE :

TOP CHANNEL of Albanian TV

Top Channel

TOP CHANNEL Live

TOP CHANNEL LIVE

Loading...
Share this article :

+ comments + 21 comments

May 9, 2013 at 2:18 PM

Stamatis rules.

May 25, 2013 at 8:20 PM

felime masa nuk eshte, a mund te me thoni Ď‚far i ndodhi

August 30, 2013 at 6:06 AM

http:/www.atdhe.al te gjitha tv shqiptare

November 15, 2013 at 5:52 PM

TOP CHANEL u be si klan dikur, zorre e Kryeministrit. Nuk jep asnje sensibilizim per protesten e ne menyre skandaloze nuk e pasqyron. TURP per nje media kaq te madhe. Fatkeqesish detyrohem te gjej tjeter qe sot e tutje per tu informuar.

November 19, 2013 at 4:55 AM

Per panelistet : O Rroni thuaja ore asaj ne krah se me plasi ,Protestuesit ne amerike qe dalin kunder plot e plot gjerave ne amerike a do te thote qe jane antiamerikane vetem pse duan diqka me ndryshe ????

December 16, 2013 at 3:35 AM

??

January 1, 2014 at 2:54 AM

pse se hapni programin sot per vit te ri , or shkerdhata

January 1, 2014 at 2:55 AM

pse se hapni sot per vit te ri programin , ja u qifsha robt

February 20, 2014 at 5:34 PM

edi rama nuk ka shume qe eshte ne pushtet dhe nrm qe jo te gjitha gjerat do jene stabilizuar , por saliu te shohe veten e tij qe 8 vjet pushtet nuk beri gje tjeter vetem e rropi popullin tani kerkon qe te behen protesta deri tani ai shante edi ramen per protesten e 21 janarin ndersa tani e fton vete popullin per proteste

Anonymous
November 10, 2014 at 5:16 AM

portokllais i paska dal fundi fare .... me dukt sikur jemi ne parlament dhe jo tek nji nji skene ku do bohet humor sja vlen ta shikosh

November 22, 2014 at 7:46 PM

aman ore legen mer koven tende edhe ik ne ndonje plazh tjeter te lozesh

November 22, 2014 at 7:53 PM

aq sa degjuat ju qytetaret 20 vjet te tera , ju vjen inat pse nuk ju kthen pergjigje z . kryeminister, sepse jeni akoma jashte kuvendit dhe doni te perfaqsoni njerzit qe ju votuan ne rruge e qytetit ,turp opozites turp ..po perserisni fjalet qe per ato qe thoni keni qene vete fajtor ,turp turp per ju dhe per te gjithe ata qe ju ndjekin turp te te vij zoti basha ....

November 22, 2014 at 8:00 PM

kudo ne mbare boten ka probleme ,kudo ne europe njerez qe vuajne , zoti basha ,po jo te shfrytezosh mjerrimin dhe varferine dhe ti perdoresh ata njerez duke dhene 5 leke per autobuzat qe te vijne te mbeshtesin protesten tende te pa vlere te pa shprese dhe te diskretituar ...turp, turp,turp.......basha

November 22, 2014 at 8:11 PM

o kalame bythe qe degjon xhaxhin se ca thote , jane ata njerzit aty poshte qe te shikojne ne sy edhe qe nuk duartrokasin ,nuk brohorasin per budalleqt qe po thua ,por po te peshojne mire dhe po vlersojne me keqardhje se kua eka dhene voten e tyre per shprese...futu ne parlamen zoti basha futuni dhe bisedoni,thoni mendimin tuaj atije brenda ,, jo ne rruge ku sigurrisht do gjeni gjithmone e me pa simpatizante te politikes tuaj ,,,,,,

December 30, 2014 at 7:30 PM

pse si merni me hehikopter te shpetuatit nga tmerri qe kane 4 dite ne det qe shofin dhe po luftojne me vdekjen .helikopteret per keto raste i ka shteti

Anonymous
February 9, 2015 at 9:55 PM

http://www.shijoje.info <--- Shikoni Tv Shqiptare & Kosovare Live 60 Kanale Live!

Anonymous
March 6, 2015 at 4:31 AM

ec ore kodosh

Anonymous
March 21, 2015 at 4:38 AM

https://www.youtube.com/watch?v=CxK6e4U88OM

March 23, 2015 at 4:11 AM

pse nuk haper top chanel

Post a Comment

Please don't post replicated paragraph or words

 
Support : LIVESTREAM.COM | USTREAM.TV | YOUTUBE
Copyright © 2011. Live Streaming - All Rights Reserved
Published by Live TV and Radio
Proudly powered by

live streaming